Soul Spark Reading special t.w.v. € 75,-

Winnend bod: €22,-

Wat is het?

Een Soul Reading is een hele mooie manier om in contact te komen met de diepste laag van jezelf: je ziel. Het is als een gesprek met je ware zelf. Je ziel heeft veel te vertellen over wie je echt bent, waarom je hier bent, wat je pad is, etc. Het is als het openen van een boek dat je al lang bij je draagt, maar nog nooit op díe manier gelezen hebt. Een Soul Reading kan je inzicht geven in het volgende:

  • Je levenspad/missie;
  • Blokkades die er zijn en ze doorbreken;
  • Patronen te herkennen (en doorbreken);
  • In verbinding brengen met je authentieke zelf;
  • De lessen die je aan het leren bent;
  • Gewoonten die je mag loslaten;
  • Wat jouw authentieke energie is;
  • Welke emoties er zijn bij je;
  • Waar je aandacht naar toe mag gaan

Hoe werkt het?

Het is heel makkelijk! Jij hoeft niets te doen! Met jouw toestemming stem ik af op jouw energie en op jouw ziel. Vervolgens stel ik een aantal vragen. Dit kunnen vragen zijn die jij mij geeft of vragen die ik doorgaans stel voor meer inzicht. That’s up to you. De inzichten die ik tijdens de reading ontvang, stuur ik je in een voicebericht toe. Jij hoeft dus niets te doen, behalve open staan voor dat wat er naar jou toe mag komen.

 Ik beloof je dat het je enorm veel inzichten zal geven!

Waar en wanneer?

Jij hoeft nergens heen. Je hoeft alleen maar, als jij dit prachtige item wint, contact met mij op te nemen, zodat ik jou wat vragen kan stellen en jou verder kan inlichten over hoe het in zijn werk gaat. Ik doe de reading en zorg dat jij de inzichten toegestuurd krijgt die ik mag ontvangen tijdens de reading.

Voor wie?

Voor iedereen die open staat voor wat er in de energie bestaat en nieuwsgierig is naar wat zijn/haar ziel hem/haar te vertellen heeft.

http://www.anneliekewidlak.com

Winnend bod: €22,-